Seznamka sdružující převážně zadané jedince starší 30-ti let, kteří hledají únik od domácího stereotypu.

Registrace a odesílání vzkazů:
Zdarma
Celkový počet registrací:
91389
Online uživatelé:
183
Dnes v chat místnostech:
17

Nejsme klasickou sex seznamkou v ČR

Absence fingování vzkazů

Pokud Vám do pošty dorazí vzkaz typu: "Ahoj, nechtěl by sis popovídat?", tak si můžete být jistí, že se jedná o vzkaz od skutečné ženy. Fingování vzkazů považujeme za nemorální, nemusíte se tedy obávat, že bychom měli tým operátorů, kteří celý den jen sedí za PC a fingují zprávy. Takový tým skutečně nemáme a nikdy mít nebudeme :) Praktiku fingování vzkazů odsuzujeme a tak ji samozřejmě ani nepraktikujeme (viz. všeobecné podmínky).

Specifická pravidla pro fotografie

Uložení profilové fotografie samozřejmě podmínkou není, pokud si ji však uživatel uloží, tak na ni musí být vidět jeho tělo (např. ve spodním prádle) a zároveň nesmí být vidět jeho obličej. Touto podmínkou jsme se snažili o to, abychom našim uživatelům zajistili anonymitu a současně abychom zajistili dostatečné množství profilů, které budou obsahovat to, co návštěvníky seznamky zajímá nejvíce - těla jejich případných protějšků. S touto podmínkou se kloubí pravidlo, že fotografie nesmí být pornografická. Skutečně jsme nechtěli dopadnout tak, že co profil, to fotografie ztopořeného penisu nebo roztáhlé vagíny. Ne Ne. Toto nechceme vidět ani my a tušíme, že ani vy :)

Absence nabídky/poptávky erotických služeb

Portál MileneckyVztah.cz je určen výhradně jen pro uživatele, kteří hledají buďto milenecký vztah nebo úlet na jednu noc. V případě, že se na seznamku zaregistruje uživatel, který nabízí nebo poptává sex za peníze, bude jeho profil bezodkladně smazán. Uvažovali jsme o zavedení sekce "Placený sex", nicméně po úvaze jsme došli k závěru, že by tento krok vrhl na MileneckyVztah.cz špatné světlo a seznamka by se tak zařadila mezi mnohé další seznamky, na kterých se nedá normálně seznámit, aniž by člověk neměl plnou "šrajtofli" a to nechceme :)

Vyhledávání uživatelů dle 21 tajných vášní

Každý člověk má své tajné sny a vášně. Kdo říká, že ne, tak lže :) Někdo v manželství postrádá ráznější až agresivní zacházení, najdou se však i tací, kterým naopak chybí něžné doteky a pohlazení jak na těle, tak i na duši. Někteří muži kupříkladu hledají sex s vyvinutější slečnou, naproti tomu některé ženy zase hledají sex se svalovcem. Sexuální touhy a vášně registrovaných uživatelů jsou různé. Na MileneckyVztah.cz jsme se snažili tyto přirozené lidské touhy vzít do úvahy, proto má každý uživatel možnost ve svém profilu určit na kolik procent se mu ta či ona praktika zamlouvá. Pak již není nic snazšího, než si přes funkci: "Podrobnější vyhledávání" vyhledat uživatele, který má stejné či dosti podobné touhy jako Vy a pokusit se s ním seznámit :)

Vyhledávání uživatelů, kteří hledají úlet na dnes večer

Na MileneckyVztah.cz naleznete dvě hlavní skupiny uživatelů. Nejpočetnější skupinou jsou lidé, kteří hledají diskrétní milenecký vztah, čili diskrétní vztah, díky němuž by si dva zadaní jedinci (zadanost není podmínkou registrace) v řádech několika schůzek dopřávali to, co jim ve vztahu chybí. Další nemálo početnou skupinou jsou lidé, kteří hledají pouze chvilkové vzplanutí s někým neznámým, které bude trvat pouze jednu noc. Za tímto účelem jsme na MileneckyVztah.cz zavedli funkci: "Popotávka úletu na dnešní večer", která je v prostředí českých sex seznamek zcela ojedinělou ... prozatím :) Funkce je účinná a její princip velice jednoduchý. Poté, co se uživatel na seznamce přihlásí, na něj "vybafne" vyskakovací okno s dotazem, zda si dnes večer v rozmezí 20:00 - 02:00 přeje zažít úlet s někým neznámým. Když odpoví "ano", tak se odkaz na jeho profil uloží do seznamu ostatních uživatelů, kteří rovněž jako on hledají úlet na daný večer. Nyní bude buď vyčkávat, až se mu nějaký uživatel ozve a nebo si zobrazí uživatele, kteří si stejně jako on zadali poptávku na úlet. Pro toto zobrazení stačí, aby uživatel ve svém profilu klikl na "Zobrazit seznam uživatelů, kteří hledají úlet na dnes večer". V případě, že se mu nějaký uživatel zalíbí, může se mu bezplatně ozvat skrze vzkaz. Pokud to nevýjde daný večer, může si uživatel vložit poptávku kterýkoliv jiný den.